Salon i sypialnia

Zalety designerskich mebli na zamówienie

Zalety designerskich mebli na zamówienie

Stylowe meble designerskie produkowane są przede wszystkim na zamówienie. Wiele salonów meblowych oferuje wprawdzie meble znanych projektantów, nie pozwalają one jednak na urządzenie mieszkania dokładnie tak, jakbyśmy tego chcieli. W apartamentach, loftach i mieszkaniach luksusowych wybieramy więc przede wszystkim designerskie meble na wymiar.

Spójna aranżacja przestrzeni mieszkalnej

W aranżacji przestrzeni mieszkania największe znaczenie ma estetyczna spójność. Do mieszkania urządzonego w stylu loftowym, minimalistycznym lub rustykalnym wybrać musimy odpowiednie meble i dodatki. Indywidualny projekt pozwala także na dostosowanie wystroju wnętrz do osobowości i smaku zamieszkujących w nim ludzi. Powierzenie całościowego projektu jednemu projektantowi lub zespołowi projektantów jest przy tym znaczną oszczędnością czasową, a także finansową: skompletowanie spójnego z naszymi wnętrzami umeblowania masowego jest przecież trudnym, a często wręcz niewykonalnym zadaniem. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki meblom na zamówienie możemy na co dzień otaczać się pięknem: tak projektowanie mebli, jak i usługi stolarskie, przynależące do rzemiosła artystycznego, stwarzają nam możliwość realizacji potrzeb estetycznych,

Meble na zamówienie to komfort życia codziennego

Spójny, całościowy projekt aranżacji mieszkania pozwala też na w pełni funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni, w której żyjemy. Dotyczy to zwłaszcza małych pomieszczeń lub wnętrz o nietypowych kształtach, w których dobrze sprawdzają się wyłącznie meble na wymiar. Meble na zamówienie pozwalają nam na szybki dostęp do powierzchni roboczych i zgromadzonych przez nas przedmiotów, nie zaburzają też przebiegu ciągów komunikacyjnych. Mamy także możliwość wyboru ekologicznych materiałów wysokiej jakości – stosowane w meblach produkowanych masowo impregnaty są często szkodliwe dla zdrowia.

Meble na zamówienie to wysoka jakość i bezpieczeństwo

Meble produkowane masowo cechuje niska jakość stosowanych materiałów i niska jakość wykonania. Zużywają się one i niszczą szybko. Staranność, trwałość i precyzja wykonania są w przypadku mebli na zamówienie o wiele bardziej satysfakcjonujące – dotyczy to zwłaszcza elementów mechanicznych, takich jak prowadnice i zawiasy. Ważne są także zalety zdrowotne mebli na zamówienie: szczególnie w przypadku mebli kuchennych i gabinetowych (stołów  do pracy i biurek) duże znaczenie ma dopasowanie wysokości blatów do wzrostu użytkownika. Ponadto meble na zamówienie, dzięki możliwości stosowania systemów domykających i zabezpieczających, stwarzają nam możliwość optymalnego dbania o bezpieczeństwo przebywających w domu dzieci.

HB Stolarnia – profesjonalne usługi stolarskie.

Comment here