Porady

Oświetlenie LED – hurt. Gdzie warto się zaopatrzyć w duże ilości produktów oświetleniowych?

Oświetlenie LED hurt

Oświetlenie LED jest pierwszym wyborem nie tylko dla właścicieli domów i mieszkań, ale również dla przedsiębiorców, którzy budują lub modernizują istniejącą instalację oświetleniową. Ci drudzy zwykle potrzebują konkretnych produktów w hurtowych ilościach, preferując zaopatrywanie się w nie u jednego dostawcy. Jeśli właśnie przymierzasz się do hurtowego zakupu oświetlenia LED, to z naszego artykułu dowiesz się, na którego producenta warto postawić.

Dlaczego dobrze jest kupić oświetlenie LED jednej marki i od jednego dostawcy?

Podstawowym argumentem jest przewidywalna trwałość oświetlenia. W przypadku zakupów hurtowych nie można sobie pozwolić na to, aby krótko po zamontowaniu oświetlenia konieczna była jego częściowa wymiana. Rodziłoby to dodatkowe koszty i powodowałoby opóźnienie w realizacji inwestycji.

Decydując się na hurtowy zakup oświetlenia jednej marki, zwłaszcza renomowanej i gwarantującej wysoką jakość produktów, eliminujemy ryzyko nieprzyjemnych niespodzianek. Możemy również z góry zaplanować przybliżony okres eksploatacji oświetlenia.

Dokonanie hurtowego zakupu w jednym miejscu jest również wygodne. Wystarczy przekazać dostawcy założenia projektu, a ten przygotuje projekt oświetlenia zgodnie z normami, spisem produktów i dostarczy wszystko prosto na miejsce realizacji inwestycji. W ten sposób można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nie tracić go na szukanie poszczególnych elementów systemu oświetlenia w różnych hurtowniach czy marketach budowlanych.

Postaw na producenta z jak najszerszą ofertą oświetlenia

Hurtowy zakup oświetlenia LED zwykle wiąże się z koniecznością zamówienia wielu pozycji zaliczanych do różnych kategorii produktowych – chociażby ze względu na sposób montażu, przeznaczenie, trzonek, temperaturę barwową, napięcie znamionowe, stopień szczelności czy stopień odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Stąd wskazane jest, aby hurtowe zamówienie złożyć u dostawcy (lub bezpośrednio u producenta), który zapewnia pełną dostępność wszystkich potrzebnych produktów.

Kanlux – polski producent oświetlenia LED o międzynarodowej renomie

Szukając rzetelnego dostawcy oświetlenia LED w hurtowych ilościach, zainteresuj się ofertą polskiej firmy Kanlux. To marka, którą prawdopodobnie znasz i być może już korzystasz z jej produktów w swoim domu czy przedsiębiorstwie.

Kanlux to firma rodzinna, która od prawie 35 lat rozwija swoje technologie produkcji zarówno oświetlenia LED, jak i opraw oświetleniowych, oświetlenia ogrodowego czy technicznego. Produkty Kanlux są wysoko cenione nie tylko w Polsce, ale też w ponad 40 krajach świata (przedsiębiorstwo jest obecne na zagranicznych rynkach poprzez swoje spółki m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, we Francji czy na Węgrzech).

Dlaczego warto postawić na oświetlenie LED od Kanlux? Głównym argumentem jest bardzo wysoka jakość produktów polskiej firmy. Decydując się na hurtowy zakup oświetlenia z pewnością zależy Ci na tym, aby wybrane produkty służyły jak najdłużej i nie wymagały wymiany w perspektywie kilku najbliższych lat. To przekłada się na opłacalność inwestycji.

Produkty Kanlux charakteryzuje aż 99-procentowa bezawaryjność. Ich parametry są drobiazgowo analizowane w wewnętrznym Laboratorium Kanlux, w którym są poddawane testom trwającym nawet ponad 250 dni. Tak rygorystyczna kontrola jakości gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania oświetlenia polskiego producenta.

Hurtowa sprzedaż oświetlenia LED dla wszystkich branż i rodzajów obiektów

Oferta produktowa Kanlux obejmuje oświetlenie m.in. dla sklepów i butików, obiektów biurowych, hoteli, restauracji i innych obiektów gastronomicznych, placówek medycznych, obiektów administracyjnych, placówek oświatowych, zakładów produkcyjnych czy na potrzeby hal i magazynów.

Dzięki tak obszernej ofercie zyskujesz pewność, że planując zakup hurtowy oświetlenia LED, wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w gamie jednego producenta. Z produktów Kanlux korzystają zakłady przemysłowe, firmy z wielu branż i profesjonaliści, którzy cenią wysoką jakość artykułów polskiego producenta – co ważne dostępnych w atrakcyjnej cenie.

Oświetlenie LED od Kanlux jest wykorzystywane w licznych obiektach na terenie całego kraju – by wymienić tylko te ostatnie realizacje, jak oświetlenie basenu 3 Fale w Słupsku, Biblioteki Don Bosco w papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie, czy Apartamentów Koło Brzegu w Podczelu.

Z pełną ofertą hurtowej sprzedaży oświetlenia LED Kanlux (w tym marek towarzyszących) zapoznasz się na stronie https://www.kanlux.com/pl/produkty/16227/led.

Artykuł gościnny.

Comment here