Salon i sypialnia

Nowoczesne regały – tylko w kolorze białym.

Nowoczesne regały - tylko w kolorze białym.

Biel to kolor, przy pomocy którego najłatwiej chyba zaaranżować eleganckie wnętrze. W ciągu ostatnich dziesięcioleci nieco odzwyczailiśmy się od widoku białych mebli, ścian, czy jakichkolwiek innych elementów wystroju wnętrz. Od lat dziewięćdziesiątych na ścianach dominują pastele, a w meblarstwie kolory naturalnego drewna, czerń i inne kolory. Użycie bieli w wystroju wnętrz stało się dla niektórych trudne. Na białych meblach najbardziej skorzystają ci, którzy pragną nawiązywać do tradycji, oraz wszyscy, którzy potrzebują więcej wizualnej przestrzeni w swoich nowoczesnych domach.

Sklep Edinos.pl posiada w swojej ofercie regały, które spełnią oczekiwania osób wspomnianych wyżej. Prezentowane projekty to bardzo proste w swojej formie regały, które w żaden sposób nie będą dominowały nad przestrzenią, w której zostaną umieszczone. Wprost przeciwnie – doskonale się w nią wkomponują i pozwolą na wyeksponowanie raczej tego, co zostanie na nich umieszczone.

Bardzo prosta forma regałów nawiązuje do idei minimalistycznych, które pozwalają na zachowanie jak największej funkcjonalności i praktyczności mebli, a jednocześnie cechują się estetyką i jakością wykonania. Tego rodzaju estetyka jest w dużej mierze wyznacznikiem naszych czasów, a więc jest na wskroś nowoczesna. Jednocześnie nawiązuje do tradycji, tworząc bardzo atrakcyjne połączenie przywodzące na myśl zarówno jakość, jak i funkcjonalność. Tak zaprojektowane meble pozwalają na uzyskanie w domu iluzji przestrzeni. Biały regał nie rzuca się w oczy – pełni funkcję praktyczną. To właśnie prostota i funkcjonalność dają finalnie wrażenie wizualnej atrakcyjności mebli.

Edinos.pl oferuje meble o bardzo różnym przeznaczeniu. W ofercie znajdują się zarówno bardzo eleganckie regały, czy szafy, które znajdą zastosowanie w salonie, czy sypialni, jak i również meble przede wszystkim praktyczne, jak na przykład świetnie zaprojektowana szafka z miejscem na pralkę, która świetnie się sprawdzi w pomieszczeniu gospodarczym, czy łazience.

Materiały, z jakich wykonano regały

Wszystkie meble wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości. Użyta do ich produkcji meblarska płyta laminowana charakteryzuje się trwałością. Dzięki temu meble będą służyły bardzo długo. Dzięki połączeniu walorów estetycznych i jakości będą cieszyć oko przez całe lata. Meble w salonie z pewnością przykują uwagę niejednej osoby!

Comment here