PoradySalon i sypialnia

Producenci desek podłogowych – jak wybrać najlepszego producenta parkietu?

Producenci desek podłogowych

Producenci desek podłogowych na polskim rynku oferują bardzo różną jakość. Inwestycja w drewniany parkiet to poważna decyzja i zazwyczaj chodzi nam o świetny i trwały efekt. Raczej nie chcemy remontów związanych z wymianą posadzki przeprowadzać raz na kilka lat. Dlatego wybór właściwego producenta parkietu jest kluczowy.

Chcemy, by nasz dom, czy biuro były eleganckie, stylowe i spójne pod względem aranżacji. Wybierzmy więc najlepsze deski podłogowe na rynku od wiodącego producenta parkietu – firmy FinishParkiet.

FinishParkiet – czym firma pana Zygmunta Dąbrowskiego wyróżnia się na tle innych?

FinishParkiet powstał dzięki ogromnemu doświadczeniu, wiedzy i wizji jej założyciela i właściciela – pana Zygmunta Dąbrowskiego. Po wielu latach pracy w branży produkcji parkietu, opracował nowoczesną technologię wytwarzania drewnianych elementów konstrukcyjnych podłogi, absolutnie unikalną na polskim i europejskim rynku.

Olbrzymie zaufanie do własnych produktów oraz faktyczna znakomita jakość desek podłogowych wytwarzanych w firmie sprawiły, że FinishParkiet oferuje swoim klientom 50 lat gwarancji – na to, że warstwy desek nie ulegną rozklejeniu, że lakiery i oleje nie będą się łuszczyć oraz że lakiery, a także oleje nie będą odchodzić od drewna. Przyznajmy, że to niezwykły wyraz wiary w wyższość własnych produktów!

Wielka staranność o każdy szczegół charakteryzująca proces produkcyjny w FinishParkiet, idealne wykończenie każdej deski trzema warstwami olejowosku lub siedmioma warstwami lakieru, intuicyjny sposób montażu podłogi oraz brak konieczności jej konserwacji po położeniu – wszystko to składa się na nieprzeciętną wygodę użytkowania, długowieczność i niezaprzeczalną perfekcję parkietu pochodzącego z tej firmy.

Jeśli chcesz mieć odporną na eksploatację, piękną, elegancką podłogę na lata – rozważ ofertę FinishParkiet. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z niej – nigdy tego nie pożałujesz!

FINISHPARKIET i FINISHDESKA – czym charakteryzują się flagowe produkty od FinishParkiet?

FINISHPARKIET i większa od niego FINISHDESKA to gotowe elementy konstrukcyjne podłogi, wykonane z dwóch warstw: zrobionej całkowicie z litego drewna warstwy wierzchniej, czyli użytkowej – o grubości 6 mm lub 4 mm – oraz z warstwy dolnej stanowiącej mozaikę powstałą z twardego drewna liściastego, zwłaszcza dębu, lub jesionu.

FINISHPARKIET i FINISHDESKA charakteryzują się rewolucyjną metodą łączenia warstw. Następuje to w sposób prostopadły, co daje poprzeczny układ słoju pomiędzy warstwą wierzchnią i dolną. Stabilizuje to parkiet i zapobiega wypaczaniu się podłogi.

Inne wyjątkowe cechy parkietu od FinishParkiet to:

  • elementy konstrukcyjne podłogi przytwierdzane są bezpośrednio do podłoża, co eliminuje rezonans i co za tym idzie hałas;
  • ponieważ deski są grube, można je łączyć bez dodatkowych wyrównań z płytkami ceramicznymi;
  • parkiety tego producenta idealnie nadają się do ogrzewania podłogowego – ze względu na najwyższej jakości drewno, o świetnych parametrach, z którego deski są wykonane. Ich konstrukcja pozwala na minimalne straty energetyczne;
  • deski są zabezpieczone podczas produkcji każdej z nich są 7 warstwami lakieru lub 3 olejowosku co sprawia, że ułożona podłoga niemal natychmiast nadaje się do użytku.

Producent parkietu musi oprócz technicznej jakości desek oferować także wybór pięknych kolorów i wzorów, tak by każde wnętrze można było wykończyć odpowiednio dobranym parkietem. FinishParkiet daje swoim klientom szereg opcji usłojenia i barwy parkietów oraz desek. Wnętrze w każdym stylu można wykończyć podłogą od FinishParkiet i uzyskać idealny efekt.

Producenci desek podłogowych na polskim rynku dają się poznać jako firmy o różnej reputacji. Po co wydawać pieniądze na lichy produkt i podłogę, która szybko zostanie nadgryziona przez ząb czasu i nie wytrzyma eksploatacji?

FinishParkiet daje swoim klientom produkt najwyższej jakości i gwarancję trwałości, jakiej nie daje żaden inny polski producent. To sprawia, że firma pana Zygmunta Dąbrowskiego jest absolutnym liderem. Oznacza to też, że podłoga od FinishParkiet posłuży nie tylko nam, ale dalszym pokoleniom.

Materiał gościnny.

Comment here