Salon i sypialnia

Pomysł na mały przedpokój

Pomysł na mały przedpokój

Nasze cztery kąty są oazą spokoju i intymności. Chcemy urządzić mieszkanie nie tylko ładnie, ale także funkcjonalnie. Jakie są zatem najbardziej funkcjonalne i ładne pomysły na mały przedpokój? Jak powiększyć małą przestrzeń?

Mały przedpokój   

Zazwyczaj w projektach zarówno mieszkań, jak i domów przedpokój jest mały. To takie pomieszczenie przejściowe, w którym nie znajduje się zbyt dużo mebli. Jednak to nie jest dobre podejście, gdyż przedpokój stanowi bardzo ważne pomieszczenie. Jeżeli brakuje nam odpowiednich środków finansowych na aranżację przedpokoju, to pomocna może okazać się szybka gotówka oferowana przez instytucje pozabankowe. Jej zalety to szybka dostępność i możliwość spłaty w niewielkich ratach. Nie zapominajmy jednak, że szybka gotówka wymaga spłaty w przyszłości.

Ściany, ściany powiększamy….    

Jeżeli chcemy nieco optycznie powiększyć przedpokój to doskonałym sposobem jest pomalowanie ścian na jasny kolor. My polecamy biały. Pamiętajmy także o zainwestowaniu w dobrej jakości farby, które będą zmywalne. W małym przedpokoju sprawdzą się nie tylko białe ściany i sufity, ale także jasna podłoga. Możemy do tego dodać mocne dodatki i pomieszczenie zyska nie tylko metraż, ale także charakter. Pamiętajmy także, żeby z nimi nie przesadzać. Jedna, a najwyżej trzy-cztery ozdoby są wystarczające.

Innym pomysłem na optycznie powiększenie tego pomieszczenia jest fototapeta z widokiem miasta na jednej ze ścian. Wygląda zjawiskowo. Fajny efekt dają także tapety w pasy. Jeżeli zastanawiamy się nad aranżacją małego przedpokoju, a brak nam wystarczających środków finansowych na ten cel, to z pomocą przychodzi szybka gotówka.

Podłogi

Możemy wybierać wśród płytek ceramicznych, gresowych, kamiennych, PCV czy drewna. W ostatnim czasie bardzo modne są także posadzki żywicze. Jednak dużą popularnością cieszą się także płytki i panele, gdyż są łatwe w utrzymaniu czystości, a również efektowne. Najważniejsze w aranżacji małego przedpokoju jest postawienie na jasny kolor podłogi, niezależnie od materiału jej wykonania.

Lustro

Świetnym sposobem na powiększenie małego przedpokoju jest lustro. Jeżeli tylko to możliwe, to powinniśmy zakupić, jak największe lustro. To nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale dające niebanalny efekt. Powinniśmy zadbać także o odpowiednie oświetlenie. Lustra z pewnością w tym pomogą!

Przy współpracy z https://fotojoker.pl/

Comment here