Porady

Personalizowana teczka na dokumenty – czy warto?

Personalizowana teczka na dokumenty- czy warto?

Na rynku producentów wyrobów galanteryjnych znajduje się mnóstwo znanych marek, które proponują nie tylko dystrybucję masowo tworzonych produktów, ale także zawierają w swym szerokim wachlarzu usług ofertę personalizacji prezentowanych akcesoriów. W szczególności można liczyć na to u wytwórców skórzanych gadżetów takich jak portfel, aktówka, czy wizytownik. Czy jednak warto decydować się na tego rodzaju zabieg? Kiedy personalizacja jest przydatna? O tym dowiesz się z poniższych fragmentów. Zachęcamy do lektury.

Unikatowość

Wiele skórzanych wyrobów opiera się na klasycznym designie – standardowe wymiary, niczym nieodznaczający się kształt, tradycyjne odcienie kolorystyczne. Teoretycznie, czego by chcieć więcej od zwykłej aktówki czy neseseru? A jednak, nawet tak pozornie banalny drobiazg jak produkt galanteryjny może stanowić ważną część składową naszego marketingu firmowego. W jaki sposób? Otóż to proste – inicjały widniejące na personalizowanej teczce przyciągają wzrok i sprawiają, że w pamięć odbiorcy zapada znak firmowy, nazwa przedsiębiorstwa, czy imię i nazwisko osoby, z którą rozmawia. Tak zwiększa się nasza rozpoznawalność, a więc śmiało można uznać, że personalizacja wyrobów skórzanych stanowi w pewnym sensie swego rodzaju narzędzie marketingowe. Rzeczywiście tak jest, tym bardziej, że spore grono osób to typowi wzrokowcy, którzy kojarzą właśnie przez rzucenie na coś okiem. Co więcej nie pomijajmy także faktu, że podpisywane naszymi danymi personalnymi modele galanteryjnych akcesoriów nabierają automatycznie unikatowości. Mniejsze jest prawdopodobieństwo, że nasz luksusowy neseser stanie się łupem złodzieja, gdy wyraźnie widnieje na nim nasze nazwisko. Wreszcie, umiejscowienie inicjałów na teczce konferencyjnej to sposób na to, aby skutecznie zadbać o swoją profesjonalną prezencję. Często personalizacja wiąże się nie tylko z nanoszeniem personaliów właściciela, lecz przykładowo określonego rocznika, powiedzmy założenia firmy, co jest bardzo cennym trikiem marketingowym zwłaszcza, kiedy nasza marka może poszczycić się długoletnim funkcjonowaniem na rynku i dużym doświadczeniem w branży.

Kilka możliwości

Przekonani do pomysłu personalizacji wyrobów galanteryjnych mają kilka opcji do wyboru. Po pierwsze, mogą zlecić wykonanie tego rodzaju usługi na już posiadanym, „gotowym” produkcie. Wówczas ponoszą jedynie koszty nanoszenia wybranych treści na portfel, teczkę na dokumenty, czy neseser. Po drugie, wiele rekomendowanych usługodawców typu JanPolbis, proponują nie tylko „gotowe” modele wystawiane na sprzedaż i licznie dostępne w ramach procesu masowej produkcji, ale też usługę wykonania wybranych produktów na specjalne zamówienie. W związku z tym mamy okazję zyskać interesujący nas wyrób według własnych indywidualnych preferencji i zapotrzebowania, a także od razu z personalizacją.

Comment here