OgródPorady

Nowoczesne stoły ogrodowe i tarasowe: wszystko, co musisz wiedzieć, przed zakupem

Nowoczesne stoły ogrodowe i tarasowe

Stół ogrodowy należy do podstawowych elementów wyposażenia strefy wypoczynkowej tarasu. Nowoczesne stoły ogrodowe i tarasowe łączą zalety wygodnych ogrodowych stołów jadalnianych oraz funkcje rozrywkowe. Stół ogrodowy rozkładany to za mało? Spraw sobie wielofunkcyjny stół biesiadny. Scharakteryzowaliśmy pokrótce nowoczesne stoły ogrodowe i tarasowe.

Zestawy mebli ogrodowych. Jak kupować meble na taras?

Przy wyborze mebli ogrodowych kierować powinniśmy się ich funkcjonalnością, trwałością i estetyką. Nowoczesne zestawy mebli ogrodowych to stoły tarasowe i krzesła ogrodowe. Alternatywą jest wyposażenie stołu w solidną ławę, która zajmuje mniej miejsca, nie jest jednak tak wygodna jak komplet krzeseł. Duże stoły ogrodowe sprawdzą się na sporych przestrzeniach tarasu, mały stół ogrodowy na balkonie lub w altanie. Okrągły stół ogrodowy pomieści więcej osób, jednak nie dosuniemy go do ściany.

Materiał mebli ogrodowych to kolejne kryterium, jakim należy się kierować. Meble tarasowe z lekkich tworzyw sztucznych łatwo przemieścisz, nie uszkadzając powierzchni tarasu, czy trawnika. Solidnym stołom tarasowym z metalu nie straszne są natomiast podmuchy wiatru. Stół ogrodowy drewniany pasować będzie do większości ogrodów, wymaga jednak odpowiedniej konserwacji i ochrony na zimę.

Nowoczesne stoły na taras i do ogrodu 3w1 Lissy

Nowoczesne stoły do ogrodu i na taras 3w1 firmy Lissy są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Wielofunkcyjne stoły ogrodowe Lissy z funkcją gry w bilard i tenisa stołowego staną się nieodzownym elementem hucznych garden party lub kameralnych spotkań wśród najbliższych.

Stoły tarasowe Lissy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, wg indywidualnych preferencji klientów, z elementami bukowymi, z termo jesionu oraz blatami z płyt HPL na metalowych stelażach. Trwałe stoły do ogrodu i na taras będą służyły Ci długimi latami. Każdy ze stołów może być uzupełniony o pokrowiec, chroniący przed zabrudzeniami, o podwieszany uchwyt na blaty, oraz inne akcesoria bilardowe takie jak lampy oraz barki obrotowe na kije. Meble ogrodowe Lissy wyróżniają się smukłą sylwetką, najwyższą trwałości i modnym designem. Skomponuj wymarzony stół tarasowy spośród najczęściej wybieranych modeli stołów ogrodowych 3w1.

Stoły ogrodowe i tarasowe – CALIFORNIA OUTDOOR

Najbardziej tradycyjny w odbiorze wśród stołów ogrodowych i tarasowych 3w1. Model CALIFORNIA to drewniany stół ogrodowy, wykonany z drewna bukowego w złotym odcieniu, o podwyższonej odporności na niekorzystną pogodę. Stół bilardowy może być wyposażony w blat do tenisa stołowego, jak i w blat stołu biesiadnego.

california-outdoor-1.jpg

california-outdoor-2.jpg

california-outdoor-3.jpg

Stoły ogrodowe i tarasowe – VERMONT OUTDOOR

Stół ogrodowy do profesjonalnej gry w bilard. Na stół tarasowy składa się metalowy stelaż z solidnymi nogami i bukową ramą z blatem do gry, wykonanym z łupka włoskiego, wyścielonego suknem marki Simons. Blat do gry w ping-ponga i bukowy blat biesiadny, przemienią nowoczesny mebel w stół 3w1 na taras lub do ogrodu.

vermont-outdoor-20.jpg

vermont-outdoor-21.jpg

vermont-outdoor-26.jpg

Stoły ogrodowe i tarasowe – ARIZONA OUTDOOR

Stół ogrodowy prostokątny ARIZONA ma metalową podstawę z płaskowników w głębokiej czerni, na którym wspiera się bukowa rama z kamienną płytą do gry w bilard, pokrytą błękitnym suknem. To sprawia, że wpisuje się w styl industrialny lub loftowy. Na stół bilardowy można nałożyć blat biesiadny i blat do gry w ping-ponga, proponując znajomym ciekawą formę aktywności na świeżym powietrzu.

arizona-outdoor-1.jpg

arizona-outdoor-2.jpg

arizona-outdoor-14.jpg

Nowoczesne meble ogrodowe premium

Decydując się na nowoczesne stoły ogrodowe i tarasowe warto porównywać nie tylko ceny, ale też jakość poszczególnych zestawów. Luksusowe meble ogrodowe wyróżniają się pod każdym względem. Producenci ekskluzywnych produktów dbają o to, by ich designerskie meble ogrodowe spełniały wszystkie oczekiwania, od ergonomii, przez doskonałą wytrzymałość po zgodność z najnowszymi trendami. Bez wątpienia ekskluzywne meble ogrodowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

stół spider slim outdoor2.jpg

Ile kosztują meble ogrodowe?

Ceny mebli ogrodowych w poszczególnych kategoriach mogą być bardzo zróżnicowane. Zazwyczaj najtańsze są meble plastikowe, a najdroższe określane mianem premium. Droższe są też materiały bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Wśród mebli metalowych droższe będą meble aluminiowe, a wśród mebli drewnianych meble z drewna egzotycznego.

Artykuł gościnny.

Comment here