Dekoracje

Jak sprawić, by Twoje ubrania były niepowtarzalne?

Jak sprawić, by Twoje ubrania były niepowtarzalne

Obecne trendy modowe charakteryzują się indywidualizmem oraz różnorodnością zdobień. Wyraziste kolory i wzorzyste motywy stanowią alternatywę dla prostych i monotonnych kreacji Odpowiedni ubiór powinien wyrażać nas samych, dlatego sławni projektanci nie stosują masowej produkcji, a ich atelier są prawdziwą kuźnią spersonalizowanych kompozycji. Nie trzeba jednak dużo, by w łatwy sposób wyróżnić się w tłumie innych osób. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie techniki druku na materiale.

Rodzaj dzianiny

W przypadku ozdabiania materiału wykorzystuje się metodę cyfrową. Zanim jednak wybierzemy ulubioną grafikę, warto zastanowić nad gatunkiem dzianiny, gdyż każda z ma inne właściwości, które wyróżniają ją na tle innych faktur. Na stronie internetowej  dostępne są materiały produkowane na bazie amerykańskiej bawełny, której jakość wykorzystywana jest w projektach wielu sławnych stylistów ze świata mody. Dostępne dzianiny to m.in.:

  • Single Jersey (również w wersji Lycra)
  • Dresówka pętelkowa
  • Interlock

Motyw czy napis?

Druk na dzianinach to metoda doskonale sprawdzająca się w przypadku umieszczania na materiałach zdjęć, grafik lub wybranych napisów. Wybór rodzaju zdobnika zależy tak naprawdę od tego, jakie funkcję ma on spełniać.  Jeśli chcemy sprawić radość naszemu dziecku, warto zdecydować się na bajkowe motywy. Druk na dzianinach można również wykorzystać jako formę prezentu świątecznego. Każdy z nas uwielbia bożonarodzeniowe swetry z choinką, reniferami lub kolorowymi bombkami. Metodę można równie wykorzystać w ramach działań marketingowych. Oryginalny branding to klucz to efektywnej sprzedaży produkowanych produktów.

Stworzenie niepowtarzalnych stylizacji nie jest trudne i czasochłonne. Wystarczy dobry pomysł, by odmienić wnętrze swojej garderoby. Druk na dzianinach jest doskonałą propozycją dla osób, które chcą wyróżnić się w szarym tłumie innych ludzi. Warto eksperymentować. Odważne wzory i motywy są bowiem obecnie niezwykle popularne.

Comment here