Salon i sypialnia

Dlaczego warto zamontować promienniki ciepła w salonie masażu?

DLACZEGO WARTO ZAMONTOWAĆ PROMIENNIKI CIEPŁA W SALONIE MASAŻU?

Salon masażu jest miejscem, które kojarzy się przede wszystkim w relaksem. Z usług takiego miejsca korzystają przede wszystkim osoby, które odczuwają bóle mięśniowe, które borykają się ze stresem i zmęczeniem. Niezależnie od tego, czy oferujesz masaż medyczny, czy typowo relaksacyjny, warto zadbać o komfort klientów. Pomogą Ci w tym promienniki elektryczne.

CZYM SĄ ELEKTRYCZNE PROMIENNIKI?

Promienniki podczerwieni to niewielkich rozmiarów reflektory ciepła. Mogą być zamontowane na stałe na ścianie, stelażu, dostępne są też ich wersje mobilne. Wytwarzają one promieniowanie, które przypomina promienie słoneczne. Przedostaje się ono do wnętrza organizmu, rozgrzewając go od środka. W związku z tym człowiek odczuwa przyjemne ciepło, rozchodzące się po całym ciele.

DLACZEGO PROMIENNIKI ELEKTRYCZNE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ W SALONIE MASAŻU?

Masażyści podczas sesji, korzystają z różnych pomocy, aby ich pacjent się zrelaksował. Często jest to kojąca muzyka, przyciemnione światło czy olejki oraz świece zapachowe. Chodzi o to, aby oddziaływać na różne zmysły klienta, co pozwoli mu się odprężyć. Warto zadbać też o temperaturę odczuwalną w salonie. Co ważne, ciepło, które wytwarzane jest przez elektryczne promienniki, działanie tylko tak, że pacjent czuje się komfortowo. Ma ono również działanie terapeutyczne i pomaga się zrelaksować. Rozgrzewa mięśnie oraz stawy, dzięki czemu masaż jest jeszcze bardziej efektywny.

JAK DOBRAĆ PROMIENNIKI CIEPŁA DO SALONU?

Nie każdy rodzaj promienników sprawdzi się w salonach masażu. Warto wybrać te, które przeznaczone są do tego celu. Sprawdzą się tu reflektory TERM2000. Producent przygotował dla branży trzy typy lamp, które można dobrać do konkretnego salonu. Jeśli chodzi o dobór, najlepiej jest poprosić o poradę ekspertów. Znajdziesz ich na stronie irsystem.pl. Pomogą Ci oni nie tylko wybrać to urządzenie, które najlepiej spełni swoją rolę w Twoim salonie. Dokonają również niezbędnych pomiarów, a na koniec osobiście zamontują promiennik i pokażą Ci, jak go prawidłowo używać.

Comment here