Porady

Wodooodporne panele – wybieramy najlepszą podłogę

Laminowane panele wodoodporne SENSA wyglądem do złudzenia przypominają drewno. Sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, w domu, jak i w biurze. Szeroka gama kolorów i wzorów umożliwia znalezienie podłogi, która spełni oczekiwania tych nawet najbardziej wymagających. Ale – co kluczowe – panele laminowane SENSA są w 100% wodoodporne. Doskonały wygląd przez wiele lat bez obaw przed napęcznieniem i spuchnięciem – zobacz najmodniejsze panele podłogowe, które cechuje wodoodporność!

Dobieramy podłogę do danego wnętrza

Jeśli szukasz odpowiednich paneli dodanego wnętrza, oprócz estetycznych walorów, weź pod uwagę jeszcze kilka bardzo ważnych cech. Jedynie połączenie wyglądu, wytrzymałości, wysokiej jakości i trwałości zapewni Ci radość z podłogi idealnej przez wiele lat. Dodatkowo, jeśli wnętrze narażone będzie na kontakt z wodą albo innymi cieczami, zastanów się nad wyborem paneli wodoodpornych. W ten sposób unikniesz ryzyka spuchnięcia lub napęcznienia powierzchni, co mogłoby nieść za sobą konieczność całkowitej  wymiany podłogi. Panele laminowane SENSA to aż 5 kolekcji w 100% wodoodpornych paneli.

Skuteczna ochrona przed wnikaniem wody

Sensa - Panele Wodoodporne

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu technicznemu panele laminowane SENSA są odporne na niepożądane działanie wody. Specjalnie opracowany zamek sensaLOC  i podwyższona gęstość płyty to gwarancja skutecznej ochrony przed przenikaniem wody do wewnątrz paneli. To właśnie dzięki tym właściwościom podłogi od SENSA sprawdzą się zarówno w przedpokoju, w kuchni, w łazience, ale także w komercyjnych pomieszczeniach o wyższym natężeniu ruchu (biuro, restauracja, hotel).

Specjalnie opracowana technologia Sensaloc Aqua Resist

Zaawansowany i funkcjonalny system zapewni prosty montaż bez potrzeby użycia narzędzi, bazujący na praktycznym mechanizmie zatrzaskowym.  Dzięki niemu zyskujesz gwarancję najwyższego stopnia stabilności na złączeniach. Ten system to skuteczna bariera ochronna przed wnikaniem wody lub innych cieczy do wewnątrz paneli. Możesz zapomnieć o ryzyku powstania nieestetycznych wypaczeń, wybrzuszeń na łączeniach paneli, a także o gniciu paneli od środka.

3 najnowsze kolekcje SENSA

Sensa - Panele Wodoodporne

W 3 nowych kolekcjach SENSA znajdziesz najmodniejsze panele podłogowe: wyjątkowe wzory, szeroka gama kolorystyczna i wszystkie w 100% wodoodporne!

Kolekcja Lifestyle – panele w Twoim stylu. Ta kolekcja powstała po to, by dopasować się do Ciebie, przy okazji oferując wiele dobrego. Funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu panele laminowane wyglądem do złudzenia przypominają drewno.

Kolekcja Skyline – sensualne i delikatne 10 wzorów to odpowiedź na Twoje oczekiwania. Wprowadź swój dom na wyższy poziom bez limitów i ograniczeń!

Kolekcja Mood – wprowadź dobry nastrój w Twoim domu. 3 specjalnie wyselekcjonowane dekory z tej kolekcji będą prezentować się wyjątkowo zarówno w przedpokoju, w salonie, w sypialni, czy w biurze.

Chcesz wiedzieć więcej o kolekcjach SENSA? Sprawdź na stronie: www.sensa-polska.pl

Comment here