Aktualności

Horoskop tygodniowy anielski

Horoskop tygodniowy anielski

Idea horoskopu anielskiego głosi, że każdy z nas w jakimś momencie swojego życia zastanawia się nad sensem i celowością życia. Z czasem albo o tym zapominamy zaabsorbowani rzeczywistością, albo otrzymując zadowalające odpowiedzi przestajemy dalej szukać.

Czym jest sens życia według idei horoskopu anielskiego?

Ilu żyje ludzi na Ziemi, tyle jest definicji sensu życia. Dla każdego jest on czymś innym. Dla jednych sensem życia jest rodzina, dla innych praca, czy wiara. Najistotniejszą informacją w tej sferze jest to, że wcale nie musimy sobie uświadamiać naszego sensu życia, albowiem tkwi on w naszej nieświadomości, w głębi tak mocno zakorzeniony, że można by się pokusić o porównanie go do instynktu, lub intuicji, albowiem intuicyjnie właśnie dążymy do takich doświadczeń, które dadzą nam spełnienie, do którego dążymy przez całe nasze życie.

Czym jest tygodniowy horoskop anielski?

Horoskop anielski najogólniej można określić jako dialog z aniołami. Charakteryzuje go to, że ściśle określa co powinniśmy robić, czego się wystrzegać, a co w sobie przepracować i nie skupia się stricte na opisie cech charakteru każdego ze znaków zodiaku. Do każdego roku przypisany jest inny anioł i to właśnie on odpowiada za nasze szczęście. Jest to swoista wskazówka, drogowskaz, który nie może być traktowany jako jedyna prawda i wyrok. Należy się sugerować jedynie interpretacją zgodną z nami samymi. Tygodniowy horoskop anielski jest zatem określeniem wartości na cały tydzień. Jest drogowskazem na najbliższy tydzień, aby w jego trakcie podążać właściwą drogą.

Horoskop anielski – otocz się dobrem

Horoskop anielski powstaje po postawieniu specjalnych anielskich kart. Każda z nich niesie za sobą mądre i wartościowe przesłanie. Każda jest właściwa i mądra, a naszym zadaniem jest racjonalnie ocenić, czy dana karta prawidłowo rezonuje z naszym życiem. Jest to o tyle swobodne użycie interpretacji, że albo przekaz danej karty podpowie nam jak powinniśmy postępować, albo nas upewni, że idziemy dobrą drogą. Brak eskalacji złych nowin jest niezwykle potrzebny w dzisiejszym świecie, albowiem używanie anielskich kart podwyższa nam poziom poczucia szczęścia, spełnienia i otaczającego dobra. Jest to zatem niezmiennie cenne wsparcie duchowe, szczególnie w sytuacjach życiowo trudnych.

Twoje „ja” w opisie znaku zodiaku

Każdy ze znaków zodiaku posiada własną, niepowtarzalną moc uzyskaną od danej pozycji słońca. Jak można to rozumieć? Twoje „ja” zawarte jest w twoim znaku zodiaku, a dokładniej przez pozycję słońca w momencie twoich narodzin. To właśnie jesteś ty i wszystko, co cię definiuje – talenty, potencjał, możliwości czy wsparcie, którego potrzebujesz. Skoro określamy nasze „ja”, to w myśl zasady, że skoro jest anioł, to musi być też diabeł, przyjmujemy również istnienie „nie-ja”. Co zatem określa nasze „nie-ja”? Jest nim znak zodiaku znajdujący się po przeciwnej stronie Koła Zodiaku. Przykładowo dla zodiakalnej Panny, jej „nie-ja” to będą Ryby. Połączenie sił „ja” i „nie-ja” tworzy harmonijną całość mającą wpływ na nas samych. Każdy ze znaków horoskopu określony jest przez anielski horoskop i warto posiąść tę wiedzę, by lepiej zrozumieć siebie i innych.

Horoskop anielski – BARAN – (21.03-20.04) – żywiołem jest ogień, planetą jest MARS, który obradował BARANA odwagą, energią, inicjatywą, ogromnym realizmem, impulsywnością i zdolnością do podejmowania szybkich decyzji. Afirmacja: Jestem światłością.

Horoskop anielski – BYK – (21.04-21.05) – żywiołem jest ziemia, planetą jest WENUS, która obdarowała byka opiekuńczością, dbałością o rodzinę, zaradnością, wyczuciem estetyki, odpowiedzialnością, sumiennością. Afirmacja: Jestem dobry dla siebie i innych.

Horoskop anielski – BLIŹNIĘTA – (22.05-21.06) – żywiołem jest powietrze, planetą MERKURY darzący BLIŹNIĘTA inteligencją, bystrością umysłu, logiką myślenia oraz silną potrzebą kontaktów międzyludzkich. Afirmacja: Poddaję się oczyszczającej mocy fioletowego płomienia.

Horoskop anielski – RAK – (22.06-22.07) – żywiołem jest woda, planetą KSIĘŻYC, który obdarza RAKA opiekuńczością, zdolnością pocieszania innych, wrażliwością, intuicją, sentymentalizmem i przedsiębiorczym pazurem. Afirmacja: Jestem wdzięczny za wszystko, co mnie spotyka.

Horoskop anielski – LEW – (23.07-23.08) – żywiołem jest ogień, planetą SŁOŃCE obdarowujące LWA hojnością, umiłowaniem do splendoru i przestrzeni, idealizmem i ogromną ambicją. Afirmacja: Akceptuję to, kim naprawdę jestem.

Horoskop anielski – PANNA – (24.08-23.09) – żywiołem jest ziemia, planetą MERKURY dający PANNIE praktycyzm, umiejętność logicznego myślenia, potrzebę i głód wiedzy, chęć empirycznego poznawania świata. Afirmacja: Moje serce przepełnia płomień miłości.

Horoskop anielski – WAGA – (24.09-23.10) – żywiołem jest powietrze, planetą WENUS dającą WADZE naturę pełną sprzeczności. Jedne z nich nie cieszą się ambicją, ale są łagodnie usposobione, inne porywcze, towarzyskie i ambitne. Afirmacja: Jestem szczęśliwy, zdrowy i doświadczam obfitości.

Horoskop anielski – SKORPION – (24.10-22.11) – żywiołem jest woda, planetą PLUTON i MARS, dzięki czemu SKORPION jest niezastąpiony w kryzysie, jest pracowity i dba o szczęście rodziny. Afirmacja: Jestem pełen wewnętrznego spokoju.

Horoskop anielski – STRZELEC – (23.11-21.12) – żywiołem jest ogień, planetą JOWISZ, dzięki któremu STRZELEC lubi zmiany otoczenia, przemieszczanie się, podróże, kontakty z ludźmi i jest optymistą. Afirmacja: Jestem silny, gdyż chroni mnie Archanioł Michał.

Horoskop anielski – KOZIOROŻEC – (22.12-20.01) – żywiołem jest ziemia, planetą SATURN przynoszący w darze KOZIOROŻCOWI ambicję, rozwagę, bystrość, urodę aż do starości. Afirmacja: Jestem silny i pozytywnie nastawiony do świata.

Horoskop anielski – WODNIK – (21.01-19.02) – żywiołem jest powietrze, planetą URAN i SATURN, dzięki czemu WODNIK ceni sobie wykształcenie i inteligentne rozmowy, lubi się wyróżniać. Afirmacja: Wsłuchuję się w swoją mądrość.

Horoskop anielski – RYBY – (20.02-20.03) – żywiołem jest woda, planetą JOWISZ i NEPTUN, które dają RYBOM nieprzeciętną wrażliwość, intuicję oraz niejednoznaczność w działaniu. Afirmacja: Wizualizuję pozytywne rezultaty, by osiągnąć najwyższe dobro.

 

Comment here